szkolenia kongres prawa pracy projekty efs doradztwo personalne doradztwo personalne
  English   Deutsh
| Strona Główna | Kontakt |
» DODAJ CV
login:
hasło:
» ZAREJESTRUJ SIĘ    
» PRZYPOMNIJ HASŁO
strona główna » NASI TRENERZY
ZNAJDŹ SZKOLENIE
KALENDARZ SZKOLEN
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
   styczeń 2018   

NASI TRENERZY

 

Audytor, Prawnik -

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz ukończonych z wyróżnieniem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami unijnymi. Jest również audytorem wewnętrznym w sektorze publicznym (zaświadczenie Ministra Finansów nr 2132/2006), ukończył program dla audytorów "Audyt wewnętrzny w sektorze publicznym" w Ernst & Young Academy of Bussiness.  Jest wykładowcą na studiach podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w zakresie audytu wewnętrznego oraz zarządzania projektami współfinansowanymi z EFS. Jako członek Zespołu Ekspertów Zewnętrznych, uczestniczył w realizacji Narodowego Programu Foresight Polska 2020 (organizator – Polska Akademia Nauk, Pentor Research).  Prowadził wiele szkoleń z zakresu wdrażania funduszy unijnych, pomocy publicznej, dyscypliny finansów publicznych, audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej i zarządzania ryzykiem. Prowadzi własną kancelarię audytu i doradztwa europejskiego.


 

Witold Prymakowski -

- psycholog,  specjalizujący się w inteligencji emocjonalnej i relacjach międzyludzkich, trener, doradca narracyjny.
Ukończył studia psychologiczne, a obecnie doktoryzuję się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Od 1998 roku zajmuje się prowadzeniem prezentacji i spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez masowych. Od 3 lat jest trenerem i doradcą osobistym w biznesie a swoją wiedzę fachową wraz z doświadczeniem w dziedzinie komunikacji, rozwoju osobistego oraz relacji interpersonalnych przekazuje w ciekawy oraz łatwo przyswajalny sposób.


 

 

Konrad Gurbała -

Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Studiował na uniwersytecie Paris-IX Dauphine we Francji oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Jego doświadczenia zawodowe związane jest z sektorem przemysłowym, głównie motoryzacyjnym. Przez kilka lat był związany z działami HR dużych korporacji, zarówno w Polsce, jak i we Francji. W swojej karierze poznał dogłębnie specyfikę zarządzania zasobami ludzkimi od strony operacyjnej w środowisku przemysłowym. Brał udział w projektach wprowadzania nowych rozwiązań mających na celu poprawę motywacji pracowników, ich poziomu wyszkolenia oraz ich selekcji i rekrutacji. Dodatkowo, samodzielnie prowadził projekty związane ze znacznymi zmianami kultury organizacyjnej oraz wprowadzeniem narzędzi z zakresu japońskich metod zarządzania produkcją. Przy realizacji tych projektów nie tylko blisko współpracował z managementem produkcyjnym, ale również odpowiedzialny był za planowanie, monitoring oraz przygotowanie merytoryczne uczestników projektu (m.in. Trenerów wewnętrznych). Dziś jest Trenerem i Doradcą współpracującym z kilkoma firmami doradczymi i szkoleniowymi w Polsce. Prowadził również szkolenia w Anglii w języku angielskim oraz w języku francuskim. Jako prelegent występował m.in. na konferencjach poświęconych odpowiedniej polityce HR kreującej właściwy wizerunek pracodawcy oraz nowoczesnym metodom zarządzania produkcją, ze szczególnym naciskiem na operacyjne zarządzanie zasobami ludzkimi na produkcji. Jest autorem publikacji w pismach branżowych i portalach internetowych. Jego główną specjalnością są projekty szkoleniowe i konsultingowe, które koncentrują się wokół zarządzania zasobami ludzkimi w firmach sektora produkcyjnego. Dodatkowo jest specjalistą z zakresu japońskich metod zarządzania produkcją, a w szczególności narzędzi poprawy i monitorowania efektywności, rozwiązywania problemów oraz motywowania.
Stworzył programy szkoleniowe, które rozwijają potencjał ludzki w organizacji produkcyjnej wpływając bezpośrednio na poprawę wskaźników ilościowych i jakościowych produkcji. Jest autorem cykli szkoleniowych z zakresu efektywnego zarządzania produkcją dla średniej i wyższej kadry kierowniczej zakładów produkcyjnych.


 

Dariusz Kosiorek -

menedżer i konsultant z ponad 15 letnim doświadczeniem trenerskim oraz praktycznym w doradztwie i zarządzaniu. Absolwent socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył program MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Członek Stowarzyszenia SPMP z ukończonym cyklem przygotowania do zarządzania projektami wg metodyki PMI (na licencji szwajcarskiej firmy STS Sauter Training & Simulation SA). Był konsultantem i trenerem w firmie doradczej Ernst & Young, gdzie zajmował się m.in. analizami i badaniami rynku, opracowywaniem planów i strategii marketingowych, strategii wejścia na rynek oraz realizacją projektów opartych na unijnych programach pomocowych. Przez kilka lat wykładowca międzynarodowej firmy szkoleniowej „Euroforum” zajmującej się organizacją seminariów dla „Top Managementu”. Realizował projekty szkoleniowe i doradcze oraz współpracował z szeregiem organizacji szkoleniowych świadcząc usługi dla klientów takich jak Fiat, Michelin, Carrefour, Geant, real,- Develey, PepsiCo, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Alliance Francaise, Ricoch, Lafarge, Polifarb Wrocław (PPG), Netia, Volkswagen Bank, Aegon itd. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu kształtowania przywództwa, doskonalenia umiejętności menedżerskich, budowania efektywnych zespołów pracowniczych, sprzedaży i zarządzania sprzedażą, negocjacji handlowych oraz innych, w szczególności związanych z rozwojem kompetencji osobistych sprzyjających w kierowaniu ludźmi. Brał udział w szeregu projektach doradczych i szkoleniowych realizowanych ze środków EFS. Kierownik projektu szkoleniowego dla firmy real,- dofinansowanego ze środków EFS w ramach działania POKL2.3a. Ekspert ds. metodologii oraz autor publikacji poświęconych Opracowaniu i Upowszechnieniu Krajowych Standardów Kwalifikacji Zawodowych. Wykładowca na studiach podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Autor artykułów poświęconych zarządzaniu zespołami finansowymi i księgowymi zrealizowanymi na zlecenie wydawnictwa Wolters Kluwer.  


 

Małgorzata Mrug -

Menedżer, trener biznesu, coach, konsultant.Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada uprawnienia pedagogiczne do nauczania w zakresie wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości. Podyplomowo wykształcona w zakresie psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta. Ukończyła Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Certyfikowany coach ICC. Akredytowany konsultant Insights Discovery. Od 14 lat aktywna zawodowo. 11 lat na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie  czerpie z bardzo różnych branż i kultur organizacyjnych, począwszy od jednej z największych korporacji spożywczych, po prywatną firmę telekomunikacyjną sektora MŚP. W badaniu kompetencji menedżerskich otrzymała wynik o 26% wyższy od średniej. Od ponad 3 lat trener biznesu. Jednocześnie realizuje działania doradcze. Równolegle ze szkoleniami i usługami doradczymi, prowadzi procesy coachingowe.


 

Danuta Mirek -

Psycholog, certyfikowany trener z ponad 15-letnim stażem pracy w szkoleniach   prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz badających potencjał pracowniczy. W latach 2010-2011 przeprowadziła 112 godzin szkoleń związanych z tematyką rekrutacji i wdrażania pracowników.
W ramach studiów oraz szkoleń własnych w trakcie trwania kariery zawodowej rozwijała m.in. takie umiejętności jak: diagnozowanie, korzystanie z testów i kwestionariuszy psychologicznych, prowadzenie i analiza różnorodnych typów wywiadów z pracownikami, rekrutacja i selekcja, wywiad epizodyczny, projektowanie i prowadzenie Centrum Oceny i Rozwoju.


 

Edyta Szarska -

Ekspert w dziedzinie finansów i controllingu z doświadczeniem zawodowym w działach  i departamentach controllingu, głównie w branży Yellow Pages, telefonii stacjonarnej   i komórkowej. Nadzorowała projekty wdrożenia zaawansowanych narzędzi controllingu w zakresie merytorycznym i informatycznym działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. Doradca w tworzeniu controllingu m.in. w branży farmaceutycznej, chemicznej, budowlanej, informatycznej i przemysłowej. Autorka artykułów publikowanych w prasie fachowej (m.in."Controlling i Rachunkowość Zarządcza", "CFO Magazyn Finansistów", "Controller Magazin Special"). Wykładowca controllingu i konsultant, prelegent podczas licznych konferencji i kongresów controllingu. Delegat Krajowy Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV (www.icv.pl).


 

Prawnik, główny specjalista w Departamencie Prawa Pracy -

W Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej zatrudniona od 1998 r. Od 2003 r. w Wydziale Legislacji Departamentu Prawa Pracy. Uczestnik prac legislacyjnych w MPiPS i Parlamencie. Absolwentka Podyplomowego Studium Zbiorowych Stosunków Pracy i Zasobów Ludzkich, w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnik Podyplomowego Studium Zagadnień Legislacyjnych prowadzonego na Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat specjalizuje się w praktycznych zagadnieniach prawa pracy. Autorka opracowań z zakresu prawa pracy kierowanych do pracowników kadr i działów personalnych, a także osób zarządzających.


 

Włodzimierz Rosiński -

 • Lekarz medycyny (Io  Chirurgia Ogólna)
 • Dyplom MBA
 • 4 lata pracy w zawodzie lekarza
 • 1,5 roku pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego
 • 2,2 roku pracy na stanowisku kierownika regionalnego (z czego ½ roku obejmował cały kraj – wdrożenie nowego produktu )
 • 10 lat pracy jako trener


 

Łukasz Prasołek -

 – ukończył z wyróżnieniem wydział prawa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji w SGH, były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i wynagrodzeń , w latach 2006-2010 wykładowca prawa pracy na Wydziale Zarządzania UW. Obecnie pracownik Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego.

Współautor komentarza do Kodeksu pracy pod red. dr K. Walczaka oraz komentarzy do ustaw o systemie ubezpieczeń społecznych, zasiłkowej oraz wypadkowej. Jest autorem książek: „Rozliczanie czasu pracy. 100 kazusów” „Czas pracy kierowców. Procedury, rozliczenia, wzory”, oraz Komentarza do ustawy o czasie pracy kierowców, a współautorem książek „Płace w orzecznictwie Sądu Najwyższego”, „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników”, „Świadczenia na rzecz pracowników”. Od wielu lat współpracuje z Rzeczpospolitą i innymi wydawnictwami przeznaczonymi dla służb kadrowo-płacowych.

Prowadzi szkolenia z prawa pracy dotyczące różnych zagadnień, m.in. czasu pracy różnych grup zawodowych, wynagrodzeń, rozwiązywania umów o pracę, podróży służbowych, współpracy ze związkami zawodowymi. Wszystkie szkolenia są bogate w najnowsze orzecznictwo Sądu  Najwyższego, w którym prowadzący pracuje, co daje uczestnikom gwarancję jak najbardziej aktualnej wiedzy praktycznej.


 

Przemysław Jeżek -

 • Specjalista z zakresu prawa pracy z wieloletnią praktyką zawodową.
 • Pracował w Działach Personalnych dużych międzynarodowych firm.
 • Właściciel „Centrum Usług Kadrowo-Płacowych”.
 • Od wielu lat specjalizuje się w praktycznych zagadnieniach prawa pracy.
 • Zdobywca tytułu Kadrowego Roku w 2008 roku (wyróżnienie w 2007 roku). 
 • W latach 2010/2011 odpowiadał na pytania czytelników w biuletynach „Ubezpieczeń i Prawa pracy” wydawnictwa Gofin.
 • Trener, doradca współpracujący z kilkoma firmami szkoleniowymi w Polsce.
 • Zdobywca tytułu Kadrowego Roku w 2008 roku (wyróżnienie w 2007 roku).

 

Adrian Chodubski -

CGAP audytor wewnętrzny Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Olsztynie, Kancelarii Biegłego Rewidenta  oraz Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Posiada doświadczenie w obszarze audytu zewnętrznego projektów unijnych. Od 2009 roku odpowiedzialny za projektowanie oraz ocenę rozwiązań w obszarze wdrażania systemu kontroli zarządczej oraz procesu zaradzania ryzykiem w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Od 2005 roku certyfikowany audytor wewnętrzny Ministerstwa Finansów.

 

Piotr Glen -

 

Administrator Bezpieczeństwa Informacji, Audytor SZBI wg PN-ISO/IEC27001
Specjalista ds. ochrony danych osobowych z dużym doświadczeniem praktycznym we wdrażaniu i audytowaniu polityki i systemów bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji SABI. Doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji pełniący tę funkcję dla wielu firm i instytucji. Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg PN-ISO/IEC27001. Autor publikacji w zakresie ochrony danych osobowych (min w Serwisie Kadry Zarządzającej ZOZ www.serwiszoz.pl i Magazynie Menadżerów Ochrony Zdrowia www.healthcare.wip.pl/app ). Uczestnik postępowań administracyjnych prowadzonych przez GIODO. Posiada duże doświadczenie i bardzo dobre umiejętności w prowadzeniu szkoleń z praktycznych aspektów ochrony danych osobowych.


 

 

Dr Piotr Białecki -

Wspólnik kancelarii H.Tuchołka i Wspólnicy Sp. k. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, doktor nauk prawnych. Autor licznych artykułów i książek z zakresu prawa reklamy, prawa autorskiego i nieuczciwej konkurencji. Od wielu lat współpracuje z agencjami reklamowymi i działami marketingowymi dużych korporacji międzynarodowych. Doświadczenie zdobyte we współpracy z tymi podmiotami pozwala na umiejętne wyważenie interesów obu stron, bazując na praktycznych rozwiązaniach powstających wątpliwości.


 

Jerzy Michalczyk -

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Filozofii, Instytut Socjologii, magister socjologii. W latach 1996 – 1999 studiował na MBA Manchester Business School oraz University of Wales otrzymując Certificate of Business Administration. Pracuje nad doktoratem w temacie negocjacji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Wydział Organizacji i Zarządzania, pod kierunkiem prof. Z. Nęckiego. Temat pracy doktorskiej: „Wpływ ważności porozumienia oraz siły stron na proces negocjacji”. Jerzy odbył liczne szkolenia zawodowe organizowane przez Euromoney, INSEAD, ACCA i inne firmy poświęcone finansom, strategii oraz negocjacjom w Londynie, Fontainebleau, Brukseli oraz Nowym Jorku. Jest współautorem podręcznika „Prywatyzacja sektora elektroenergetycznego w Polsce” oraz autorem artykułów naukowych w temacie negocjacji: „Próba przedstawienia negocjacji towarzyszącego wydarzeniom ekonomicznym” (2003), „Przegląd teorii i podejść do negocjacji” (2004), „Siła negocjacyjna jako istotne zagadnienie w negocjacjach” (2004). Wykładowca w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w temacie negocjacji. Właściciel Instytutu Negocjacji Stosowanych (INS), firmy założonej w 2003 roku zajmującej się przeprowadzaniem szkoleń, prowadzeniem negocjacji transakcji fuzji i przejęć oraz negocjacjami warunków umów kredytowych z bankami. INS przeprowadził szereg szkoleń z zakresu negocjacji dla Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., CEMET S.A., Koelner S.A., NCBiR oraz Taurus Partners. Sp. z o.o.


 

Dr Leszek Borowiec -

Trener, doktor nauk ekonomicznych, adiunkt na Wydziale Rachunkowości Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Pracownik naukowo dydaktyczny na Wyższych Uczelniach, konsultant przedsiębiorstw z zakresu rachunkowości zarządczej, controllingu oraz finansów. Zajmuje kierownicze stanowiska w firmach o zasięgu międzynarodowym, łącząc pracę naukowo - badawczą z praktyką.


 

Piotr Ciborski -

 • Ekspert prawa pracy z 20 letnim doświadczeniem
 • Wieloletni inspektor pracy (1992 – 1999)
 • Zastępca okręgowego inspektora pracy w Gdańsku (1999 – 2007)
 • Członek Komisji Prawnej Głównego Inspektora Pracy (2000 – 2007)
 • Doświadczony trener współpracujący z firmami szkoleniowymi
 • Specjalizuje się w problematyce prawnej prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem czasu pracy
 • Doradca i stały współpracownik wielu przedsiębiorstw i instytucji.
 • Autor i współautor 45 książek i poradników z prawa pracy, np. Czas pracy kierowców (ODDK 2009); Czas pracy pracowników samorządowych (ODDK, 2009); Kodeks pracy – komentarz dla menadżera (ODDK 2011); Czas pracy w ZOZ (WIP 2010)
 • Wieloletni wykładowca na studiach podyplomowych realizowanych na: Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej Oddział w Sopocie; Wyższej szkole Administracji i Biznesu w Gdyni
 • Autor licznych artykułów prasowych w czasopiśmie „Sposób na płace”, :Poradnik Instytucji Kultury” oraz odpowiedzi na pytania prawne, w portalu CH Beck.

 

Andrzej Drzymalski -

Specjalista w przygotowywaniu i wprowadzaniu systemów Lean Manufacturing w firmach produkcyjnych.  Prawnik z praktycznym doświadczeniem w środowisku produkcyjnym. Od 1994 r. zatrudniony kontraktowo w firmie produkcyjnej Huseby Gård w Norwegii . Pełnomocnik Zarządu do spraw rozwoju produkcji POL-MOT Warfama S.A. Dyrektor Produkcji Mpack sp z o.o.. Od roku 2001 współpraca z firmą MVV ze Szwecji i Polcasat z Polski przy wspólnym prowadzeniu pilotażowych projektów optymalizacyjnych w polskich firmach produkcyjnych. Od 2005 konsultant, a od 2007 roku członek Zarządu Polskiego Centrum Produktywności sp. z o.o.. W praktycznym dorobku projekty optymalizacyjne i treningi dla ponad 40 firm produkcyjnych w branży automotive, spożywczej, maszynowej, meblowej, farmaceutycznej, elektronicznej, tworzyw sztucznych i innych. Wykładowca na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz współtwórca i wykładowca studiów  podyplomowych „Zarządzanie i organizacja produkcji” na WSE im. Ks. Tischnera w Krakowie.


 

Henryk Grychtoł -

Trener, wykładowca i doradca podatkowy, właściciel Kancelarii Podatkowej – Biura Rachunkowego,  doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, w 2007 roku zakończył szkolenie dla trenerów, w trakcie postępowania na biegłoego rewidenta, jego zainteresowania  skupiają się na obszarach prawa bilansowego i podatkowego, sprawozdawczości finansowej, ustawy o rachunkowości,  cen transakcyjnych, kodeksu spółek handlowych.


 

Agnieszka Gryszczyńska -

Prawnik, trener, pracownik naukowo – dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, doktorant w Katedrze Prawa Informatycznego, Wydział Prawa i Administracji UKSW w Warszawie. W 2008 roku ukończyła aplikację prokuratorską. Specjalistka z zakresu prawa nowych technologii oraz ochrony danych osobowych. Autorka licznych publikacji poświęconych informatyzacji ksiąg wieczystych, podpisowi elektronicznemu oraz ochronie danych osobowych.


 

Arkadiusz B. Jamka -

 • Trener, prawnik.
 • W okresie od 1997 r. do 2009 r. pracownik i inspektor pracy w Państwowej Inspekcji Pracy.
 • Absolwent podyplomowych studiów prawa pracy, prawa europejskiego, zarządzania zasobami ludzkimi, studium doskonalenia pedagogicznego oraz szkoły trenerskiej (Absolwent Studium Doskonalenia Pedagogicznego na Politechnice Łódzkiej, Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowego Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Politechnice Łódzkiej).
 • Członek założyciel i wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Kadr.
 • Uczestnik międzynarodowych konferencji naukowych i seminariów.
 • Autor licznych publikacji z zakresu prawa pracy i czasu pracy oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
 • Ma na swoim koncie około 200 szkoleń z zakresu prawa pracy.

 

Agnieszka Jelonkiewicz -

Konsultant ds. wizerunku (od 1997 roku). Jej główną specjalnością są projekty szkoleniowe, które koncentrują się wokół kreowania wizerunku biznesowego, stylizacji sylwetki i psychologii koloru. Stworzyła programy, które uczą jak dbać o dobrą prezencję pracowników firm, co bezpośrednio wpływa na ich lepsze kontakty z Klientami i zwiększa efektywność pracy. Prowadzi szkolenia medialne, w których skupia się na przygotowaniu wizerunku medialnego ekspertów.
Na co dzień współpracuje z agencjami PR i instytutami szkoleniowymi udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, organizuje warsztaty dla kobiet, przygotowuje modeli do sesji zdjęciowych, doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World).
Jako prelegentka występowała m.in. na konferencjach poświeconych marketingowi politycznemu, opowiadając o roli kreowania wizerunku publicznego w życiu politycznym. Jest autorką publikacji w pismach branżowych, bywa gościem mediów.
www.twoj-wizerunek.com


 

Elżbieta Kosińska – Zuchmantowicz -

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych w zakresie BHP na Politechnice Łódzkiej i Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada uprawnienia audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004. Właściciel firmy konsultingowej, świadczącej usługi doradcze dla podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy i BHP. Od wielu lat współpracuje z firmami szkoleniowymi.


 

Dr Maria Łoszewska – Ołowska -

Prawnik, adiunkt  w Zakładzie Prawa Prasowego Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2005-2008 wicedyrektor Instytutu Dziennikarstwa ds. dydaktycznych. Obecnie kierownik Podyplomowych Studiów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (UW). Specjalizuje się w prawie prasowym, w szczególności zaś problematyce związanej z ochroną  dóbr osobistych w kontekście działalności mediów. W tym zakresie prowadzi szkolenia zarówno dla dziennikarzy, jak i osób współpracujących z mediami tj. rzeczników prasowych, pracowników biur informacji w administracji publicznej oraz firm sektora  prywatnego. Autorka „Podstaw prawa dla dziennikarzy”.


 

Grzegorz Mazurek -

Trener, adwokat, Wiceprezes Krajowej Izby Odwoławczej od 2007 do marca 2009r., wieloletni specjalista w dziedzinie zamówień publicznych, doktorant w Katedrze Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw w SGH, arbiter z listy prowadzonej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w latach 2004 – 2007, obserwator postępowań o udzielenie zamówienia publicznego z ramienia Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w okresie 2004 – 2006. Obecnie adwokat specjalizujący się w zamówieniach publicznych.


 

Jan Myszak -

Konsultant, trener biznesu, absolwent Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (specjalizacja stosunki międzynarodowe), Podyplomowych Studiów Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim i Akademii Menedżerskiej SGH – Nowoczesne Zarządzanie Firmą. Doradza i szkoli firmy w zakresie strategii i organizacji działów handlowych, realizowała projekty zarządzania sprzedażą usług szkoleniowych. Specjalizuje się w zagadnieniach zarządzania sprzedażą, technik sprzedaży, negocjacji, komunikacji interpersonalnej. Ma również osobiste doświadczenie w sprzedaży produktów i usług oraz w zarządzaniu, łączy więc teorię i wiedzę z praktyką.


 

Ewa Ostrowska -

Samodzielny konsultant, trener i doradca branżowy. Współtwórca wielu certyfikowanych Systemów Zarządzania wg ISO 9002:1994 (system zapewnienia jakości),  9001:2000 (system zarządzania jakością) obecnie ISO 9001:2008, 14001:1996 (system zarządzania środowiskiem), 14001:2004 (nowa wersja-system zarządzania środowiskiem), PN-N 18001:2004(system zarządzania BHP), ISO 22001:2005 (system bezpieczeństwa żywności) BRC/IoP(Globalny Standard dla opakowań i innych materiałów opakowaniowych dla branży spożywczej, Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej, ponad dwudziestoletni staż pracy w branży opakowań z tworzyw sztucznych. Znajomość ISO 9001, ISO 14001,ISO 22000, BRC/IoP , PN-N 18001, TQM, HACCP, stosowanych technik druku w branży opakowaniowej, zarządzania przedsiębiorstwem, ukończony kurs auditora wiodącego oraz uzyskany certyfikat IRQA NR 6264.


 

Ilona Pawełczyk -

Trener, konsultant, praktyk specjalizujący się w realizacji projektów HR-owych oraz w szkoleniach z szerokiego zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także kompetencji miękkich. Doświadczenie zdobywała, pracując dla różnych firm z branży konsultingowej, szkoleniowej, logistycznej, ubezpieczeniowej w kraju oraz za granicą. Specjalizuje się w tematyce szkoleń m. in. z zakresu umiejętności rekrutacji i selekcji pracowników, ocen pracowniczych, AC/DC, zarządzania sobą w czasie, komunikacji interpersonalnej, asertywności, wystąpień publicznych, planowania ścieżek karier, rozmów oceniających, motywacji i in.


 

Elżbieta Rogala -

W latach 1994 - 2005 jako główny specjalista w Departamencie Podatków Pośrednich (obecnie: Podatku od Towarów i Usług) Ministerstwa Finansów, zajmowała się interpretowaniem oraz orzecznictwem podatkowym VAT. Od 2005 roku jest ekspertem podatku VAT w Wydawnictwie Podatkowym. W jej dorobku jest kilkadziesiąt książek i setki publikacji prasowych o podatku VAT (wydawanych od 1994 roku). Wykładowca tematyki podatkowej VAT w szkołach, firmach szkoleniowych, na konferencjach itp. Ekspert podatku VAT w Wydawnictwie Podatkowym Golin. Stale współpracuje z wieloma wydawnictwami podatkowymi.


 

Dr Piotr Sokołowski -

Trener, konsultant, psycholog, absolwent i pracownik UW, wykładowca na wyższych uczelni. Szkoli duże i małe organizacje m.in. w zakresie: zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania zmianą, zarządzania przez cele, technicznej reorganizacji procesów, marketingu i  zarządzania sprzedażą, komunikacji interpersonalnej i organizacyjnej, podejmowania decyzji kierowniczych, negocjacji, zarządzania czasem, umiejętności psychologicznych. Tworzy i realizuje: projekty w zakresie HRM i organizacji, szkolenia dla trenerów, przygotowuje i prowadzi assessment i development centers, analizę potrzeb szkoleniowych. Autor: multimedialnych szkoleń interaktywnych na CD oraz publikacji z zakresu kierowania ludźmi.


 

Anna Subocz – Polańczyk -

Licencjonowany trener i coach. Praktyk NLP, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, a także Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej; socjoterapeuta, wieloletni praktyk biznesu, wykładowca akademicki oraz autor licznych publikacji. Doradca procesów HR-owych – począwszy od budowania modeli kompetencyjnych, poprzez rekrutację, rozwój i zarządzanie talentami, budowanie ścieżek karier i systemów motywacyjnych do ocen pracowniczych. Konsultant projektów z zakresu zarządzania przez kompetencje i cele, budowała procesy rekrutacyjne i systemy ocen. Prowadziła projekty z obszaru Assessment Centre, Development Centre, a także projekty coachingowe.


 

Wiktor Wojciechowski -

Posiada 18 lat doświadczeń zawodowych w sprzedaży, obsłudze klienta, kierowaniu zespołami, oraz w szkoleniach. Związany z dużymi międzynarodowymi firmami. Obecnie od 8 lat prowadzi, własną firmę szkoleniową oraz współpracuje z firmami szkoleniowymi i doradczymi. Specjalizuje się w zagadnieniach: sprzedaż, obsługa klienta, telemarketing, negocjacje handlowe, umiejętności managerskie, budowanie zespołu, kierowanie zespołem, szkolenia dla trenerów (train the trainer, sztuka prezentacji, autoprezentacja).


 

Cezary Wojtczak -

Wieloletni trener biznesu, praktyk NLP, dziennikarz telewizyjny, wykładowca akademicki, coach medialny i doradca wizerunkowy. Przygotowuje specjalistów PR oraz kadrę zarządzającą do współpracy z mediami w zakresie: udzielania wywiadów, autoprezentacji, panowania nad stresem, budowania wiarygodnego wizerunku, perswazji, retoryki, kontrolowania mowy ciała i savoir-vivre’u biznesowego. Praca w międzynarodowych korporacjach dała mu bogate doświadczenie w sektorze B2B i B2C. Zajmował stanowiska kierownicze w spółkach medialnych. Od lat ma rekomendację Business Center Club, jest trenerem akredytowanym przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


 

Paweł Tomasz Ziółkowski -

Trener, prawnik. Specjalizuje się w szczególności w prawie podatkowym, prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych i zdrowotnych, a także szeroko pojętym prawie gospodarczym, handlowym oraz cywilnym. Autor kilku tysięcy publikacji, w tym kilkanaście książkowych. W 2007 r. zadebiutował jako wydawca. Jego nakładem ukazała się książka pt. Prawo pracy i podatek dochodowy w JST, której jest także współautorem. Od 2000 r. prowadzi Biuro Doradztwa Gospodarczego, w ramach którego pomaga zakładać, prowadzić i likwidować inne przedsiębiorstwa


Most Wanted - nasza oferta obejmuje oferty pracy Warszawa, szkolenia z prawa pracy, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte oraz doradztwo personalne. Most Wanted! HR Consulting jest firmą z branży doradztwa personalnego, liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W naszym serwisie znajdą Państwo: oferty pracy warszawa, assessment center, praca dla informatyka, praca dla księgowych, konferencje warszawa. Zapraszamy.
DLA PRACOWNIKADLA PRACODAWCYGRUPA MOST WANTED!O NAS

Oferty pracyDodaj CVBaza wiedzyCVList MotywacyjnyNasza ofertaRekrutacja i selekcjaRozwój pracownikówMost Wanted!Most Wanted! HR Consulting GroupMost Wanted! Training InstituteOgólnopolski Kongres Prawa Pracy Szkolenia EFSCertyfikaty ISO 2008RegulaminKontakt
KONTAKT:

Most Wanted! Training Institute Sp. z o.o.
ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa
 
tel: (22) 825 00 88 wew. 130
fax: (22) 825 00 88 wew 121
e-mail: szkolenia@mostwanted.pl
www.mostwanted.pl
© 1998 - 2018 Grupa Most Wanted!

powered by WEB interface
Serwisy MOST WANTED! wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij